Dienos horoskopas

 • Avinas

  Neišvengsite sunkumų dalykiniuose santykiuose, aštrės santykiai su dalykiniais partneriais. Turite būti labai kantrūs, nes tik nuo jūsų priklausys, ar išvengsite rimtų konfliktų. Tačiau diena nėra bloga: gerės finansinė situacija, šeimoje rasite bendrus sprendimus.

 • Jautis

  Gausite svarbios informacijos, kuria būtinai pasinaudokite. Gavę atsakymą į rūpimą klausimą, nesėdėkite rankų sudėję, bet dirbkite toliau. Palanku spręsti buitines problemas, kartu su artimaisiais priimti sprendimus apie būsimus pirkinius ar investicijas.

 • Dvyniai

  Šiandien bus sunku bendrauti, sunkiai rasite aplinkinių palaikymą ir supratimą. Ir šis nesusikalbėjimas bus ne tik su dalykiniais partneriais ar kolegomis, bet ir mylimu žmogumi. Labai svarbi bus draugų pagalba, nes tik ji padės išvengti aštrių kampų susidariusioje situacijoje.

 • Vėžys

  Teks keisti planus, susijusius su darbu, o pabaigti pradėtus darbus sutrukdys įvairūs nesusipratimai. Palanki finansinė situacija. Pagerės nuotaika, atsiras galimybė išspręsti vidinius prieštaravimus.

 • Liūtas

  Pats laikas išmokti kantrybės: šiandien vargu, ar pasieksite savo tikslų, ar gausite atsakymus į užduotus klausimus. Be to, vilkinsis dauguma pradėtų darbų, o bandymas išspręsti susikaupusias problemas vargu, ar jums atneš naudos.

 • Mergelė

  Sudėtinga diena profesinėje srityje: dėl sunkumų nepasieksite išsikeltų tikslų, blogai sutarsite su kolegomis ir partneriais. Romantiniai santykiai tuo tarpu bus veikiami pozityvių tendencijų, ir jūs rasite būdų, kaip nudžiuginti artimuosius.

 • Svarstyklės

  Norų pastovumas ir išsikeltų tikslų naudingumas bus jūsų pagalbininkai. Diena netinka jokiems eksperimentams. Venkite skubėjimo, atidėkite įvaizdžio pokyčius. Šeimos nariai ir mylimas žmogus įvertins jūsų tradicijų vertinimą.

 • Skorpionas

  Sėkminga diena darbui. Lengvai išspręsite profesines problemas, o bendradarbiavimas suteiks įspūdingus rezultatus. Galite išnaudoti palankius momentus ir pasinaudoti karjeros galimybėmis. Būkite atviri, nes asmeniniuose santykiuose kažko nesakymas paveiks neigiamai.

 • Šaulys

  Kaip ir nebloga diena, tačiau kai kurie reikalavimai bus neįgyvendinami, todėl nuotaika gali ir pašlyti. Stenkitės viską vertinti realistiškai, susitaikykite su tuo, kad nėra idealių žmonių – tik tada optimizmas sugrįš.

 • Ožiaragis

  Ne pati lengviausia diena: negatyvios tendencijos paveiks jūsų santykius su kolegomis ir su artimaisiais. Vis dėl to, jūs tikrai galite pakeisti situaciją – tam reikės peržiūrėti visus prioritetus, principus, netgi santykius su aplinkiniais.

 • Vandenis

  Darbe jūsų laukia neįprasta situaciją, į kurią reikia žvelgti visu rimtumu. Atminkite, kad būtent jūs turėsite išspręsti kilusias problemas. Kūrybinis potencialas gana aukštas ir šiandien atrasite, kad turite naujų talentų.

 • Žuvys

  Gyvybinis potencialas mažėja, todėl reiktų sumažinti krūvius ir pailsėti. Palankus laikas pakeisti situaciją, aplinką, netgi pailsėti: pagalvokite, gal jau laikas išvykti į kokią nors kelionę. Venkite bendravimo su žmonėmis, kurie jums iššaukia antipatiją.