Dienos horoskopas

 • Avinas

  Galite atidėti reikalus ir išnaudoti laisvą laiką poilsiui, atstatyti jėgas. Lengvai įveiksite bet kokias išsikeltas užduotis. Tiesa, galimos žymios išlaidos, tačiau juk jūs mokate protingai elgtis su pinigais – tik taip išvengsite finansinių problemų.

 • Jautis

  Produktyvi, pilna įvykių ir įdomi diena. Lengvai įveiksite ir buitines problemas, ir sunkumus asmeniniuose reikaluose. Džiugins buvimas su mylimu asmeniu, lengvai rasite bendrus užsiėmimus ir darysite bendrus sprendimus.

 • Dvyniai

  Gana sėkminga diena, tačiau jus veiks negatyvios tendencijos, be to, būsite linkę į liūdnus apmąstymus. Tiesa, sulauksite moralinio palaikymo iš artimųjų. Reikėtų priminti apie save seniems draugams ir dalykiniams partneriams.

 • Vėžys

  Teks padirbėti, kad rastumėte atsakymą, kaip tvarkytis finansinius klausimus: išlaidos bus ryškios, o įplaukos per mažos. Venkite masinių susibūrimų, vakarėlių, ypač tokių, į kuriuos kviečia mažai pažįstami žmonės.

 • Liūtas

  Jei imsitės atsakingų ir svarbių reikalų, sėkmė jus garantuotai lydės: nebijokite netikėtų problemų, nei konfliktų su konkurentais. Galimos kelionės, kuriose susipažinsite su jums naudingais asmenimis. Bendravimo ratas, kuris jums teiks džiaugsmo, išsiplės.

 • Mergelė

  Veikite ryžtingai ir nešvaistykite laiko – šiandien negalite sau leisti tokios prabangos. Dažnai aplinkybės jums bus nepalankios, tačiau jūs įveiksite bet kokius sunkumus. Santykiuose su giminaičiais tvyros tam tikra įtampa, teks padirbėti, kad suspėtumėte įveikti šeimyninius reikalus.

 • Svarstyklės

  Esminiai sunkumai bus susiję su situacija šeimoje. Galimi ir pykčiai, tačiau jei jūs išlaikysite emocijas, viską greitai išspręsite. Lengvai įveiksite smulkias buitines, taip pat finansines problemas. Palanki diena poilsiui ar ekskursijoms, jei pageidaujate.

 • Skorpionas

  Sudėtinga diena. Jums bus reikalinga kantrybė ir ištvermė, jei norite įveikti visas susikaupusias kliūtis. Nereikėtų pasikliauti savo emocijomis, o ir intuicija šįkart jus gali pavesti. Pats laikas susitvarkyti asmeninį gyvenimą.

 • Šaulys

  Gana įtempta ir nerami diena, tačiau jūs patys pasieksite sėkmės bet kokiame reikale, kurio tik imsitės. Buitinės problemos ne tokios svarbios, kaip jums atrodys iš pirmo žvilgsnio. Draugų patarimai ir rekomendacijos, deja, ne visuomet bus teisingi ir pasakyti laiku.

 • Ožiaragis

  Galimi rimti sunkumai santykiuose su šeimos nariais ir mylimu žmogumi. Jūsų veiksmai bus gana skuboti, pasisakymai – per aštrūs, o elgesys – neapgalvotas. Kontroliuokite savo emocijas ir bet kokioje situacijoje išlikite šaltakraujiški.

 • Vandenis

  Svarbius susitikimus lydės sėkmė. Sugebėsite žavėti aplinkinius, todėl net neabejokite, kad galite pritraukti daug naujų pažįstamų ir puikiai sutarti su senaisiais. Taip pat harmoningi santykiai bus ir šeimoje, o iškilusias pretenzijas priimsite ramiai.

 • Žuvys

  Pagrindinės problemos kils asmeniniame gyvenime. Intuicija jums šnabždės apie gresiančias permainas, kurioms jūs dar nesate pasiruošę. Ne itin sėkmingos bus kelionės, bet kokie nesusipratimai lengvai sugadins jums nuotaiką.