Dienos horoskopas

 • Avinas

  Nekreipkite dėmesio į savo antrosios pusės kaprizus – juk visi turi kokių nors pretenzijų. Savaitgalis turi būti skirtas tam, kad atgautumėte jėgas, o jų tikrai reikės prasidėjus darbo savaitei.

 • Jautis

  Susikoncentruokite ties finansinių klausimų sprendimu. Galite gauti viliojantį pasiūlymą, tačiau didelė tikimybė, kad siūloma nauda bus tik iliuzija. Santykiai šeimoje keičiasi: vis šaltėja, vis dažniau pamirštate apie artimuosius, spręsdami savas problemas.

 • Dvyniai

  Trokšite romantikos – jos ir gausite. Ypač žvaigždės palankios tiems, kas ieško savo antrosios pusės: palanki situacija flirtui ir svaiginantiems romanams. Aplinkiniams atrodysite lengvabūdiški, tačiau jausitės pasitikintys savimi ir žinosite, ką darote.

 • Vėžys

  Gali būti, kad įsivelsite į svetimus rūpesčius, nors ir prieš savo valią. Idealu būtų atsiriboti nuo aplinkinio pasaulio ir nuo senų problemų - tik taip galėsite išsaugoti gerą nuotaiką.

 • Liūtas

  Galimi finansiniai sunkumai, tad susilaikykite nuo pirkinių. Šeimyniniai santykiai harmoningi, netruks šilumos ir rūpesčių. Aplankykite savo giminaičius, suteikite jiems pagalbą. Tiesa, romantiniuose santykiuose pozityvios tendencijos bus labai silpnos.

 • Mergelė

  Aktualių klausimų svarstymas gali būti įtemptas. Išsiaiškinus tiesą visiems pokalbio dalyviams (jums – taip pat) sukils emocijos. Esate pajėgus šį ginčą laimėti, bet pergalė apkars. Didžiausią pavojų kelia perėjimas prie asmeninių ginčų ten, kur svarstomi bendri klausimai

 • Svarstyklės

  Nepraleiskite atsiradusio šanso atlikti rizikingus projektus, kurie leis jums pasijusti tikrais profesionalais. Asmeniniuose santykiuose jūsų laukia nemalonumai, tačiau jūs tikrai galite su jais susitvarkyti.

 • Skorpionas

  Būsite linkę bendrauti su įvairiais asmenimis, tad rasite nemažai bendraminčių. Tie, kas ieško darbo, ras ir tinkamą užsiėmimą – galimi įdomūs pasiūlymai. Šeimyniniai ryšiai patvarūs ir harmoningi. Neblogos romantinės perspektyvos, tik būkite ryžtingi.

 • Šaulys

  Neeikvokite energijos smulkioms užduotims. Susikoncentruokite ties gyvybiškai svarbiu tikslu. Jausmų nuoširdumas – geriausia dovana mylimam žmogui ir tai tik sustiprins jūsų santykius.

 • Ožiaragis

  Supraskite, kad namų atmosfera nebūtinai turi kažką bendro su šeimynine laime. Šiandien rasite atsakymus į ne vieną seniai sau užduodamą klausimą. Skirkite daugiau dėmesio savo sveikatai.

 • Vandenis

  Palanki diena intelektualiam darbui. Lengvai susitvarkysite su teorinėmis problemomis, tačiau atsidursite aklavietėje, kai reikės įveikti praktines užduotis. Venkite turtinių problemų sprendimo, ypač jei tai liečia ir kitus šeimos narius: nieko gero nesugalvosite, o tik įžiebsite konfliktą.

 • Žuvys

  Sieksite gerų rezultatų ir tai jums nesutrukdys nei įvairios svajos, nei išsiblaškymas. Net jei diena prasidės nuo nemalonumų, pozityvios tendencijos išlygins viską ir jausitės komfortabiliai. Dirbsite daug, tačiau nepavargsite. Rasite nemažai pasekėjų ir gerbėjų.