Asmeninio horoskopo užsakymas


Jūsų asmeninis horoskopas


Asmeninis horoskopas – tai Jūsų pilna ir objektyvi psichologinė charakteristika, remiantis astrologine informacija parengtas tikslus aprašymas.

Užsisakę asmeninį horoskopą, Jūs gausite natalinį horoskopą (Saulės, Mėnulio ir planetų išsidėstymą tuo metu, kai jūs gimėte). Tai leis Jums sužinoti Jūsų paslėptus talentus ir suvokti stipriąsias Jūsų charakterio puses.

Asmeninis horoskopas leis Jums suvokti, kokia profesija Jums tinka geriausiai, kokius tikslus ir užduotis išsikelti šiame gyvenime. Pasiskaitysite apie meilę, šeimą ir santykius – kaip juos padaryti harmoningais, pagal Jūsų Zodiako ženklą.

Asmeninis horoskopas – tai puiki dovana Jūsų draugams gimtadienio proga, baigiant mokyklą, studijas ar švenčiant krikštynas.

Ką jūs gausite? Asmeninį horoskopą. Natalinį horoskopą (planetų ir žvaigždžių išsidėstymą jūsų gimimo dieną). Astrologinių būstų išsidėstymą bei jų reikšmių interpretaciją. Jūsų tikslią astrologinę charakteristiką.

Pristatymas: Horoskopas bus paruoštas per dvi savaites nuo užsakymo dienos. Pristatomas Jūsų nurodytu adresu, atspausdintas ant A4 formato lapų.

Kaina: 399 Lt / 115.56 EUR

Užsakyti asmeninį horoskopą »

 
Pirkėjų atsiliepimai
Renata

Renata, 38 metai

Buvo sunkus metas - paliko vyras, išmetė iš darbo. Ieškodama paguodos, užsisakiau asmeninį horoskopą. Jis padėjo suprasti, kokį netinkamą darbą (ir vyrą) pagal save rinkausi, atradau nežinotus poreikius. Šiuo metu užsiimu norima veikla ir laukiu, kada atsiras man tinkamas žmogus.

Laima

Laima, 42 metai

Labai daug sužinojau apie save ir norus, kuriuos slopinau. Džiaugiuosi atvėrusi naujas galimybes ir pradėjusi geresnį savo gyvenimo etapą. Dėl šių pokyčių aš ir mano šeima esame dėkingi Horo.lt.

Vytautas

Vytautas, 28 metai

Nesidomėjau astrologija, kol draugė nepadovanojo asmeninio horoskopo. Labai nustebau, kaip galima iš žvaigždžių padėties tiek sužinoti apie save. Dabar nepraleidžiu progos perskaityti naujo horoskopo.