Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Astrologinė kaimynystė: kaip ženklai susiję tarpusavyje

2010 08 19 autorius: Astroguide.ru, Jupiterimages nuotr.
Astrologinė kaimynystė: kaip ženklai susiję tarpusavyje

Šis siūlomas horoskopas parodo ženklų tarpusavio santykių galimybes. Žinant tam tikrus dėsningumus galima numatyti laukiančius įvykius, susijusius su vienu ar kitu žmogumi, taip pat maksimaliai išnaudoti naudingas žinias savo labui.

Savas Zodiako ženklas
(Avinams – Avinas, Jaučiams – Jautis, Dvyniams – Dvyniai ir t.t.)

Šie žmonės – arba patys geriausi draugai, arba pikčiausi priešai. Trečio varianto nėra. To paties ženklo atstovai jus puikiai jaučia, juk jūs savo esybe labai panašūs, giminingos sielos. Jie supranta jus iš pusės žodžio. Bet nuo meilės iki neapykantos – vienas žingsnis. To paties ženklo žmonių santuokos nepatikimos ir ne itin dažnai pasitaikančios, o štai dirbti viename kolektyve seksis puikiai.

Pirmas ženklas po jūsiškio
(Jaučiams – Dvyniai, Dvyniams – Vėžys, Vėžiui – Liūtas ir t.t.)

Tai jūsų „piniginės“, finansiniai kompanjonai. Su jais nerekomenduojama nutraukti santykių, konfliktuoti. Tai – jūsų pagalbininkai sukantis iš keblių situacijų. Tokias sąjungas dar labiau sutvirtina tam tikras išskaičiavimas (nebūtinai finansinis).

Antras ženklas po jūsiškio
(Dvyniams – Liūtas, Vėžiui – Mergelė, Liūtui – Svarstyklės ir t.t.)

Tai jūsų draugai, bendraminčiai, kolegos. Su jais tiesiog malonu leisti laiką, plepėtis telefonu, eiti į vakarėlius. Šio ženklo žmonės jums – būdas išeiti į visuomenę, plėsti savo ryšius ir akiratį. Būtent jie gali supažindinti jus su reikalingiausiais žmonėmis. Santuokos labai tikėtinos jei meilę suprantate kaip „dviejų širdžių ištikimą draugystę“. Jei šio ženklo žmonių yra tarp jūsų pavaldinių – veikiausiai jie savaime tapo ar taps jūsų numylėtiniais ir favoritais.

Trečias ženklas po jūsiškio
(Vėžiui – Svarstyklės, Liūtui – Skorpionas, Mergelei – Šaulys ir t.t.)

Ryšys su motinyste, šeimos židiniu. Tai ženklas, kurį jūs globojate. Turėtumėte prisiimti pareigą pirmauti, tapti šių santykių lyderiu. Nesitikėkite, kad šis žmogus padarys ką nors neįmanomo – jis priklauso nuo jūsų. Santuoka su šiuo ženklu galima tik tuo atveju, jei jūs prisiimsite motinos ar tėvo vaidmenį.

Ketvirtas ženklas po jūsiškio
(Liūtui – Šaulys, Mergelei – Ožiaragis, Svarstyklėms – Vandenis ir t.t.)

Kūrybingiausias ir netgi seksualiausias ženklas. Jis jus traukia, hipnotizuoja. Didelė meilės, flirto, santuokos tikimybė. Šis žmogus žadins jūsų fantaziją, su juo nenuobodžiausite. Taigi atkreipkite į jį dėmesį, jei toks pasirodys jūsų akiratyje. Idealu jei jūsų pirmoji meilė ar pirmasis seksualinis partneris bus gimęs po šiuo ženklu.

Penktas ženklas po jūsiškio
(Mergelei – Vandenis, Svarstyklėms – Žuvys, Skorpionui – Avinas ir t.t.)

Tai patikimi jūsų valios vykdytojai. Jei jūs – viršininkas, gerai turėti tokių pavaldinių. Tiesa, jei turite po šiuo ženklu gimusių draugų – jie gali paveikti jūsų sveikatą.

Šeštas ženklas po jūsiškio
(Svarstyklėms – Avinas, Skorpionui – Jautis, Šauliui – Dvyniai ir t.t.)

Toks žmogus jūsų aplinkoje būtinas. Tai emocinio, fizinio, intelektualinio ir energetinio palaikymo garantas. Jūs visiškai priešingi, o tai reiškia kad idealiai papildote vienas kitą. Du lazdos galai. Jei vadovaujate įmonei – puiku būtų turėti po ranka šio ženklo juristą. Santuoka su šiuo žmogumi bus pasmerkta didelėms krizėms (4,5 metų, 7, 9 ir 13,5 metų po vestuvių), tačiau kartu ji bus stipri ir neišardoma.

Septintas ženklas po jūsiškio
(Skorpionams – Dvyniai, Šauliams – Vėžys, Ožiaragiams – Liūtas ir t.t.)

Stenkitės kuo rečiau susitikinėti su šiuo žmogumi. Jei turite daug šio ženklo bičiulių – pabendravus su jais gali kilti galvos skausmai, nemiga, pajusite nuovargį. Šie žmonės atima jūsų energiją, gadina nuotaiką.

Aštuntas ženklas po jūsiškio
(Šauliams – Liūtas, Ožiaragiams – Mergelė, Vandeniams – Svarstyklės ir t.t.)

Santykiai grindžiami principu mokinys-mokytojas. Beje, jūs – mokinys. Tai jūsų geriausi vadovai, patarėjai, guru. Bendraudami su jais suvoksite gyvenimo prasmę ir išspręsite smulkius buitinius klausimus. Santuoka su šio ženklo atstovu pasiseks jei jos vadžias atiduosite į jo rankas bei sutiksite likti šešėlyje.

Devintas ženklas po jūsiškio
(Ožiaragiams – Svarstyklės, Vandeniams – Skorpionas, Žuvims – Šaulys ir t.t.)

Su devintuoju ženklu visada klostosi sudėtingi tarpusavio santykiai, Jūs jam pavydite, trokštate tapti tokiu, kaip jis. Gerai jei tai – jūsų viršininkas. Pasirinkus šį žmogų sutuoktiniu, sąjunga bus problematiška – ją lydės nuolatiniai konfliktai, nesusipratimai, troškimas perauklėti vienam kitą. Šio ženklo žmogus nenorės priimti jūsų asmenybės tokios, kokia ji yra.

Dešimtas ženklas po jūsiškio
(Vandeniams – Šaulys, Žuvims – Ožiaragis, Avinams – Vandenis ir t.t.)

Labai svarbūs tarpusavio santykiai. Jei susipažinote su šio ženklo atstovu, artimiausioje ateityje laukia pokyčiai jūsų gyvenime, svarbios reformos. Ši sąjunga gali būti draugiška, gali peraugti į meilę – bet kuriuo atveju jai lemta patirti daug netikėtumų ir staigmenų (deja, ne visada tik malonių). Versle būtent dešimtasis Zodiako ženklas pranašauja jūsų likimą. Jei esate viršininkas – rinkitės po šiuo ženklu gimusį vadybininką.

Vienuoliktas ženklas po jūsiškio
(Žuvims – Vandenis, Avinams – Žuvys, Jaučiams – Avinai ir t.t.)

Slapti priešai. Su jais rekomenduojama elgtis apdairiai, išlaikykite atstumą. Vos peržengsite ribą ir suartėsite – šis žmogus gali jus išduoti, sunaikinti. Taigi būkite atsargus ir visada pasilikite galimybę atsitraukti. Santuoka tarp šių ženklų įmanoma tik susitaikius su likimu, kad iki dugno išgersite savo karčią taurę.
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti