Dienos horoskopas

 • Avinas

  Būkite atsargūs, jus lydės nemalonumai. Rimtų problemų išvengsite, tačiau kai kuriems sunkumams išnaudosite nemažai savo jėgų. Galimi konfliktai šeimoje, ginčai su mylimu žmogumi – nereikėtų užsispyrusiai tvirtinti savo tiesos.

 • Jautis

  Gyvybinis potencialas yra gana žemas, paaštrės negalavimai, svyruos nuotaika. Saugokite save nuo stresinių situacijų, o taip pat nereikėtų rodyti priešiškumo kitiems žmonėms. Kelionėms neblogas laikas, tačiau venkite pramoginių įstaigų.

 • Dvyniai

  Diena palanki įvairių reikalų tvarkymui, taip pat ir poilsiui – ir vienu, ir kitu atveju jūsų laukia įdomybės. Galite sulaukti gerų žinių iš užsienio. Finansinė padėtis stabili, galite pasilepinti maloniais pirkiniais.

 • Vėžys

  Venkite skubėjimo, stenkitės sumažinti krūvius iki minimumo. Diena praeis lengvai, jei pasitikėsite savo intuicija. Taip pat susilaikykite nuo tolimų ir pavojingų kelionių, aktyvaus dalyvavimo visuomeniniame gyvenime.

 • Liūtas

  Elkitės protingai ir neskubinkite įvykių, net jei ir spręsite labai svarbias problemas. Gera diena kūrybinių planų įgyvendinimui, tačiau reikia atminti, kad įgyvendinant bet kokį tikslą, reikia laiko. Palanku bendrauti su šeimos nariais, taip pat senais draugais.

 • Mergelė

  Galimi nemalonūs netikėtumai, taip pat galimos problemos su draugais ir mylimu žmogumi. Liguistai priimsite kritiką savo adresu. O nuotaiką pakels žmonės, kurie jus gerai pažįsta ar bent jau atitraukia jus nuo buitinių problemų.

 • Svarstyklės

  Nevienareikšmiška diena. Galimi sunkumai, tačiau ir malonių siurprizų sulauksite. Didžiausios pozityvios tendencijos bus šeimyniniuose ir romantiniuose santykiuose. Palanku atsipūsti draugiškoje kompanijoje, pasilinksminti.

 • Skorpionas

  Įtempta ir sudėtinga diena, netruks įvykių, tačiau laiko, kad viską gerai apgalvotumėte, gali ir neužtekti. Svarbu sulaukti aplinkinių palaikymo. Stenkitės išlaikyti ramybę, neskubėdami pasinaudoti atsiradusiomis galimybėmis.

 • Šaulys

  Įvykiai klostysis ne taip, kaip jūs norėtumėte, todėl reikės keisti savo planus ir derintis prie aplinkybių. Būkite pasirengę nuolaidžiauti ir nedemonstruoti aplinkiniams savo valios. Nuotaiką pakels sportas ir aktyvus poilsis.

 • Ožiaragis

  Gana įtempta diena, santykiai su artimaisiais gali pablogėti dėl nepaaiškinamų priežasčių. Neskubėkite kaltinti savęs dėl to, kas vyksta ir priimti sprendimų, kurie kardinaliai pakeistų jūsų gyvenimą. Finansinė padėtis taip pat nebus palanki, tad nešvaistykite pinigų.

 • Vandenis

  Jūsų energijos ištekliai bus dideli, todėl saugokite savo jėgas ir nekovokite su vėjo malūnais. Sveikas protas ir mokėjimas kontroliuoti savo emocijas padės nemalonių žmonių susitikimuose. Vis dėl to iniciatyvas atidėkite kitam laikui.

 • Žuvys

  Šiandien jūs daug ko pasieksite, jei nuo pat ryto pradėsite darbuotis. Viskas priklausys nuo jūsų. Galite išspręsti užsisenėjusias problemas – nebijokite sunkumų, kadangi jie visi yra įveikiami. Bet kokiu atveju kontroliuokite savo emocijas.