Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Kaip sutikti Juodojo Drakono metus? 2

2011 11 30 autorius: Palmira Kelertienė, „Palmiros žvaigždės“
Kaip sutikti Juodojo Drakono metus?

Juodojo Drakono, Vandens stichijos ir Vyresniojo Brolio metai prasidės sausio 23 dieną 9.39 val., kai stos Mėnulio jaunatis pagal Tibete vyraujančią metų skaičiavimo metodiką. Pagal tradicinį kinų kalendorių tai bus 4710 metai.

Drakonas – laimės simbolis pagal fengšui. Šie metai itin mėgstami Rytuose, nes atneša laimę, sėkmę, pinigų. Šiemet tai bus jau penktieji Vyresniojo Brolio, Vandens Drakono metai. Vyresniojo Brolio statusas pabrėš tokias Drakono savybes kaip jėgą, atkaklumą, pergalę, laimę. Kartu paslaptingoji Vandens stichija Drakoną iš dalies ramins, kartais lems permainas. Blogiausiu atveju skatins pernelyg pasiduoti fantazijų, įtarimų, intrigų pasauliui.

Vandens Drakonas – vienas aristokratiškiausių ir demokratiškiausių. Retkarčiais net galima jį pakritikuoti ir neužsitraukti dėl to jo rūstybės. Nepaisant to, šis Drakonas mėgsta skintis kelią pirmyn, tik jis yra taktiškas ir nepuola stačia galva per kitus, o geriau panaudoja lengvą spaudimą. Jo problema ta, kad per lengvai prisiima atsakomybę ir retai pagalvoja apie jėgų ribotumą. Kita vertus, pasitelkę asmeninius stipriuosius charakterio elementus, galime palenkti Drakoną į savo pusę ir puikiausiai pasinaudoti geriausiomis jo savybėmis.

Juodasis Drakonas daugiausia laimės šaltuoju metų laiku. Žiema atneš pergalę. Tuomet drąsiai rizikuokite, ryžtingai įgyvendinkite senus sumanymus, plėskite galimybes. Pavasario sėkmę lems žiemą įgytas pagreitis. Vasara – pasyviausias metas. Bet juk puiku, kai vasara – atostogų laikas, astrologiškai atitinka pasyvųjį periodą, kurį reikėtų skirti poilsiui. Beje, net jei ir teks veikti, nieko naujo nepradėkite – tai kainuos daug jėgų, sveikatos, o rezultatai nebus tokie geri, kaip tikėjotės. Rudenį bus galima imtis naujų užmačių ir jas įgyvendinti per 2012–2013 metų žiemą.

Jei norite įsiteigti Juodajam Drakonui – pasirūpinkite drabužiais, staltiesėmis ir vandens spalvos aksesuarais, kuriuos rekomenduoja astrologė Palmira Kelertienė žurnale „Palmiros žvaigždės“. Ir būtinai sulaukite švęsdami Naujuosius metus 3 val., kai pildysis slapčiausi norai.

Rinkdami dovanas, atkreipkite dėmesį, kam jas perkate: juk vienokie poreikiai yra Jaučio, o visai kitokie – Vandenio atstovų. Apsispręsti padės „Kalėdų dovanų žvaigždėlapis“. O jeigu jau visą mėnesį nerimstate, kaip papuošti Kalėdų stalą ir sapnuojate lūžtančius nuo maisto stalus, susimąstykite, ar tai tikrai nerimo išraiška dėl paties stalo ar dėl žmonių, sėdinčių prie jo: galbūt laikas tvarkyti ne maistą, bet santykius. Sapnų reikšmes galite išsiaiškinti gruodžio žurnalo „Sapnų“ rubrikoje.

Šiemet Šaulio ženklas apipintas užtemimais, todėl pats laikas sustoti ir įvertinti metų įvykius.

 

Prenumeruokite žurnalą „Palmiros žvaigždės“.

 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
Sabiina
rašo:Taip tik atrodo, visur tos pačios pmolberos.Jeigu iš tų lieknųjų rato atmesim: 1) jaunutes moteris, kurioms dar padeda amžius, 2) rūkančias, tai kas liks 3) prisižiūrinčios ir žiūrinčios ką valgo, tik viena kita bus 4) daug valganti ir liekna.
Vardas*
Tekstas*

Daugiau komentarų