Poros horoskopas


Poros suderinamumo horoskopas


Tarpusavio santykiai poroje – tai visas pasaulis, stebinantis įvairių apraiškų gausumu. Jis gali tapti neišsenkantis pasitenkinimo šaltinis, jei jums vis dėl to pavyks surasti tinkamą partnerį. O štai priešingu atveju, sulauksite kartų nusivylimą.

Meilės suderinamumo horoskopas jums padės atsakyti į šiuos ir dauguma kitų klausimų, geriau pažinti save, savo partnerį ir jūsų intymaus gyvenimo ypatumus. Verta paminėti, kad šis horoskopas parinktas atsižvelgiant į ilgalaikę perspektyvą ir į charakteringiausius temperamento aspektus: partnerių trauką, jausmingumą ir kitas sudedamąsias intymaus gyvenimo dalis. Primename, kad pirminiame pažinties etape, jausmai būna aštresni ir dažniausiai partneriai vienas kitą idealizuoja. O štai stabilizavęsi santykiai labiau išryškina asmeninius charakterio bruožus bei suderinamumą poroje, kas ir bus matyti pateiktame aprašyme..

Ką jūs gausite? Užsakytą horoskopą, atspausdintą A4 lapuose. Abiejų partnerių charakterio bruožų ir suderinamumo analizę.

Pristatymas: Horoskopas bus paruoštas per dvi savaites nuo užsakymo dienos. Pristatomas Jūsų nurodytu adresu, atspausdintas ant A4 formato lapų.

Kaina: 279 Lt / 80.80 EUR

Užsakyti poros horoskopą »

 
Pirkėjų atsiliepimai
gintare

Gintarė ir Jonas, 28 ir 32 m.

Mus kamavo nesutarimai, norėjome skirtis. Gintarė slapta užsakė poros horoskopą, kurį kartu perskaitėme ir pamatėme į kokius kiekvieno norus neatsižvelgiame. Abu labai pasistengėme tai ištaisyti. Šiuo metu supame naujagimį.

Raminta

Raminta, 23 m.

Užsisakiau nors su vaikinu visada gerai sutarėme. Horoskopas ne tik patvirtino mūsų suderinamumą, tačiau ir parodė, ko vienas apie kitą nežinojome. Labai džiaugiamės jį turėdami.

Tomas

Tomas ir Kamilė, 24 ir 23 m.

Nuo vaikystės draugavome, pradėjus studijuoti, išsiskyrė norai, kompanijos, buvo sunku bendrauti. Norėdami išsaugoti santykius užsisakėme horoskopą. Tvirtai galime sakyti, kad jis privertė mus įsimylėti vienas kitą iš naujo.