Vaiko asmeninio horoskopo užsakymas


Vaiko asmeninis horoskopas


Vaiko atsiradimas pasaulyje – pats tikriausias džiaugsmas, kurį gali temdyti tik baimė dėl vaiko ateities. Šis asmeninis horoskopas padės jums įveikti galimus sunkumus, vystantis vaikui, papasakos apie charakterio ypatybes, talentus ir temperamentus. Turėdami šį horoskopą, suvoksite, kaip auklėti ir dirbti su vaiku, kas jam būtų įdomu šiame gyvenime, konkretūs mokslai būtų naudingi, o užaugęs jis pasitikėtų savimi.

Užtikrinkite savo vaikui gražią ateitį ir negaiškite laiko spėlionėms, kam jis yra tinkamas. Asmeninis vaiko horoskopas atsakys į daugelį jums kylančių klausimų.

Ką jūs gausite? Jūs gausite užsakytą vaiko horoskopą. Vaiko charakterio, talentų, santykių su aplinka aprašymą.

Pristatymas: Horoskopas bus paruoštas per dvi savaites nuo užsakymo dienos. Pristatomas Jūsų nurodytu adresu, atspausdintas ant A4 formato lapų.

Kaina: 279 Lt / 80.80 EUR

Užsakyti asmeninį vaiko horoskopą »

 
Pirkėjų atsiliepimai
Karolis

Karolis, 35 metai

Kai dukrelė pradėjo eiti į mokyklą, užsakėme vaiko horoskopą. Labai pagelbėjo nukreipiant dukrelę mokytis ateityje praversiančių dalykų. Pasikeitė ir mūsų bendravimas - pradėjome daugiau atvirauti.

Jolita

Jolita, 25 metai

Užsakiau horoskopą vos pagimdžiusi sūnų. Nuostabu skaityti apie savo vaiko laukiančius etapus. Nuoširdžiai tikiu, kad galėsiu geriau išpildyti vaiko norus ir kreipti jį tinkamesne linkme. Rekomenduoju.

Ingrida

Ingrida, 42 metai

Dukros paauglystės metu ėmėm labai nesutarti, vis dažniau ginčydavomės. Draugė patarė užsakyti dukros horoskopą. Jis labai stipriai mane paveikė, supratau, kaip neteisingai bendravau su dukra. Dabar sutariame žymiai geriau. Gaila, kad horoskopo neperskaičiau prieš 10 metų.